نتایج جستجو برای عبارت :

ممنون مسئولین عزیز و محترم کشور

من به نوبه خودم باید از مسئولین عزیز کشورم تشکر و قدردانی ویژه ای کنم. قبلا در روزهای تعطیل مستاصل می شدم که چه کار کنم و کجا بروم! هر مغازه و فروشگاهی که می خواستی بروی کلا تعطیل بودند. وقتی می رفتی انقلاب تا دو تا کتاب بخری، هیچ مغازه ای باز نبود.
به لطف شرایط اقتصادی کشور، هر وقت و هر زمانی که برای خرید بروید ، همه باز هستند . 
توی این تعطیلات هر وقت رفتم انقلاب که کتاب بخرم، چندین مغازه باز بودند و کارم راه افتاد.
اینجاست که باید از هوش و کیاس
اگر در مورد رمان هایی که از این وبلاگ دانلود کرده و می خونیدشون،نظر بذارید و همچنین لایک و دیسلایک کنید،خیلی ممنون میشیم.این کار باعث میشه تا افراد بیشتر دیگه ای ، این رمان ها رو بخونن.پس اگر می تونید این کار رو بکنید،لطفا این کمک رو به ما بکنید.
ممنون.
خیلی ممنون انقد آسون منو داغون کردیواسه احساسی که داشتم دلمو خون کردیتو که هیچ حسی به این قصه نداشتی واسه چیمنو به محبت دو روزه مهمون کردیهمه عالم می دونستن که بری میمیرماما رفتی و همه عالمو حیرون کردیخیلی ممنون واسه هرچی که آوردی به سرمخیلی ممنون ولی من هیچ وقت ازت نمی گذرممن حواسم به تو بود و تو دلت سر به هوابا همین سر به هواییت منو ویرون کردیمن که با نگاه شیرین تو فرهاد شدممگه این کافی نبود که منو مجنون کردی؟همه عالم می دونستن که بری میمی
واسه همه زنگ زدنات مرسی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود اهنگ واسه همه زنگ زدنات مرسی بیا قرش بده سکسی واسه همه کادوهات
Gentleman Lyrics هی وقتشه بدی لب روی baby اول اول بگیر کمر و هی قر بیا بیا قرش بده سکسی واسه همه زنگوله زدنات ممنون واسه همه. بیا بیا قرش بده واسه همه زنگوله زدنات ممنون واسه همه پیگیریات ممنون واسه همه ی کادوهات ممنون آه بدن و ببین جوون اب خودتو بلرزون اب همه میگن ساسی پاشو همه.
ادامه مطلب
از وقتی مادر شدم، فکر میکنم تولد هر کسی رو باید به مادرش تبریک گفت و سال‌روز مادر شدنش رو جشن گرفت.
مامان گلم ممنون که ۲۵ سال پیش، منو به دنیا آوردی، ممنون بابت همه‌ی زحمات بی منتت و ممنون بابت عشق بی حد و اندازه ات... امروز بیشتر از قبل میفهممت، بیشتر از قبل، دوستت دارم :)

+ امیدوارم ۲۶ سالگی به اندازه ۲۵ سالگی، شیرین و هیجان انگیز باشه :)
دارم از اون پاستیل‌هایی می‌خورم که اون روز جلو زیرج‌ نخوردم:) نیوشا و دوستش از دم دکه پشتی اومدن پیشم و نیوشا بهم سلام کرد. دوستش پاستیل رو بهم تعارف کرد و گفتم ممنون نمی‌خورم. یهو نیوشا پاستیل‌ها رو از دست دوستش گرفت و گفت  «از دست پسرا قبول نمی‌کنی نه؟ بیا بردار.» منم این‌جوری بودم که :  «گفتم که نه ممنون:|»
ولی واقعا الان که فکر می‌کنم اگه خود نیوشا می‌داد بر می‌داشتم چون سه ساعت بعدش که رفتم خونه تو راه برا خودم پاستیل خریدم:دی
یک دیوار مهربانی کاش راه اندازی میشد که هرکسی احوالش  بهتره بزاره روی دیوار ...
اونوقت اگه دل گرفته ای از کنار دیوار مهربانی رد میشد میتونست یکم از اون حال خوب رو برداره .
اینجوری اسراف هم نمیشد .
حال دل همه به یک اندازه خوب بود.
- من حالم خوبه 
اضافه ی خوبی حالمو گذاشتم رو دیوار مهربانی 
هرکی پیداش کرد برداره :))
- این مدت نبودم ولی به یادتون بودم ممنون از پیام هایی که برام گذاشته بودین 
ممنون اشنا خانوم ممنون گلشید خانوم.
جلسه معرفی، آموزش و چگونگی نصب، راه اندازی و بهره برداری از سامانه پایش مصوبات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور مدیران کل دفاتر امور روستایی، امور شهری و مدیر محترم اطلاعات و فناوری شبکه دولت استانداری های سراسر کشور به ریاست جناب آقای شجاعان رئیس محترم مرکز توسعه دولت الکترنیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور
[عکس 1280×621]
مشاهده مطلب در کانال
ممنون که اگرچه همیشه مایه عذابم هستی ولی باعث میشوی بزرگ شوم ؛ روحم ، فکرم ، منطقم ، عقلم...انسان در رنج رشد میکند! اینطور نیست؟

Lights will guide you home
And ignite your bones
And I will try to fix you

+آیلار!ممنون که این لعنتی رو معرفی کردی...بهش احتیاج داشتم...خیلی!
چهار سوال رئیس جمهور محترم :
 1_ چرا عدالت زیباست و رابطه عدالت با پیشرفت کشور چیست؟
2 _ رابطه عدالت با همدلی و همبستگی مردم چگونه است؟ موانع گسترش عدالت در کشور
 3_ چه کسانی از برقراری عدالت نگرانند؟4 -
4-مصادیق و زمینه‌های عدالت در حوزه آموزش و پرورش کدام است و در تعلیم و تربیت چه راهکارهایی پیشنهاد می‌دهید؟
نوبت به جمع بندی 97 رسید.
سال 97 سال عجیبی بود. خیلی عجیب شروع شد و اوایلش اتفاقای بدی برام افتاد... اما از شروع تابستون، انگار که بقیه ی سال بخواد از دلم در بیاره، روال خوبی در پیش گرفت.
از اول اولش بخوام بگم،
روز سوم یا چهارم عید بود، که فهمیدم مقاله ام اکسپت اولیه شده و اگه تلاش کنم می تونم چاپش کنم تو ژورنال.
بعد سر یه سری درگیری های مالی و یه سری موضوعات دیگه تو اردیبهشت روزای بدی داشتم..
یه اتفاق بدتر هم تو اردیبهشت افتاد. هر چند خدا بهم نشون دا
از پاوه خدمتتون سلام دارم((فردین ))

با سلام خدمت همکار محترم
همکار محترم نظر و لطف و محبت شما را ارج می نهیم و برای کلیه همکاران آرزوی سلامتی و تندرستی دارم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------سلام استاد ارجمند ممنون از اینکه وقت میگذارید((م-اصفهان))یک هفته قبل از ارسال به فاینال تاریخ تولد یه دانش اموز را اصلاح کردم و لغو ثبت احوال زدم . البته اون موقع از همکاران پرسیدم که مشکلی برای فاینال پیش نمیاد ؟. الان در مطالب ش
به نام خدا
در این روز خاص. تمام مطالب قبل را در بخش پیش نویس ذخیره کردم. حدود دو سال از عضو شدن در خانواده بیان می گذرد. ممنون برای افرادی که مرا خواندند، برایم کامنت گذاشتند و مرا لایک کردند. باید از نویسنده برتر بیان تشکر کنم. ممنون بخاطر بودنت. ممنون برای خواندنت. امیدوارم ارزشِ ارزش دادنت داشته باشم.
من یه نویسنده اتفاقی بودم.
ممنون بخاطر اینکه من را در جمع خودتون جای دادید.
برای مدتی متن هایم منتشر نخواهند شد.
تا دیداری دیگر بدرود... . 
*آدرس
از وقتی مادر شدم، فکر می‌کنم تولد هر کسی رو باید به مادرش تبریک گفت و سال‌روز مادر شدنش رو جشن گرفت: مامان گلم ممنون که ۲۵ سال پیش، منو به دنیا آوردی، ممنون بابت همه‌ی زحمات بی منتت و ممنون بابت عشق بی حد و اندازه ات... امروز بیشتر از قبل میفهممت، بیشتر از قبل، دوستت دارم :) بازنشر از roozayerangi
پ.ن: با توجه به اینکه آقایون همیشه درمورد انتخاب هدیه ذهنشون قفل میکنه، هدیه روز زن پیشنهاد بدهید(از 100 تومن تا 3 م تومن به قدر وسع دوستان)
پ.ن: روز مادر مبارک
بنام خداامسال بیست و دومین روز از ماه بهمن سال ۱۳۹۸ را به گونه ای گذراندیم که مردم عزیز شهر رشت علاوه بر مشکلات اقتصادی و معیشتی که دولت حاضر برای کل کشور به ارمغان آورده مشکل بحران مدیریت راهم لمس کردند که البته در طی سالیان متعدد در مسائل مختلف این بی کفایتی و سوء مدیریت مشهود بوده.مسئولان کشوری و استانی و شهری از سویی شعار تدبیر و امید سر می دهند که هیچ تدبیر و امیدی رابرای مردم به ثمر نرساندند و همراهان این قافله بی کفایت هم سلبریتی ها یا
این بار نمی‌گوییم آمریکا و اروپا! چگونه کشورهای همسایه نیز به این سطح درک از مقوله امنیت سایبری رسیدند  اما بسیاری از مسئولین محترم کشور ما هنوز این مقوله را باور ندارد!
 کشور ترکیه آن‌قدر به امنیت زیرساخت‌های حیاتی و سامانه‌های  کنترل صنعتی‌شان اهمیت می‌دهد که حتی برای دانش آموزان مدرسه‌ای نیز در این حوزه آموزش، آنهم در این سطح برگزار می‌کنند!
 قطعاً باید در برنامه‌های آموزشی کشورمان در حوزه امنیت سایبری تجدیدنظر کنیم! (البته اگر ب
ضرورت دوستی و دشمنی (تولی و تبری) برای خداوند
ابن شعبه حرانی رضوان الله علیه روایت کرده است:
وَ قالَ الْجَوادُ علیه السلام : اَوْحَى اللّهُ اِلى بَعْضِ الأنبِیاءِ: أمّا زُهْدُكَ فی الدُّنیا فَتُعَجِّلُكَ الرّاحَةَ وَامّا انْقِطاعُكَ اِلىَّ فَیُعَزِّزُكَ بی، وَلكِنْ هَلْ عادَیْتَ لی عَدُوّا وَ والَیْتَ لی وَلیّا.
امام جواد علیه السلام فرمودند: خداوند به یكى از پیامبران وحى كرد: اما زهد تو، آسایشى را به دنبال دارد كه به زودى به تو خواهد رس
بهم میگه بیا واسه نشریه جامعه اسلامی درباره سبک زندگی زنان و دختران بنویس ‌...
آخه من اگه سبک زندگی حالیم بود که در به در این روانشناس و اون مشاور نبودم!
من سبک زندگی حالیم نیس اما دهنم بی موقع وا میشه میگم باشه !!!
مسخره اس !
.....
اون ستونی که قراره من بنویسم..!میشه مث این وبلاگ !نه نظری نه پیشنهادی نه انتقادی ...هیچی!
ممنون از همه!
ممنون!

بسم الله الرحمن الرحیمخدایا ببخشید اگر هعی پشت هم گند میزنم و مثل آدم های دست و پا چلفتی خراب کاری می کنم. خداییش یک جاهایی می مانم که دعا کنم خراب کاری ام، خراب کاری حساب نشود. :| می دانی که از چه چیز حرف می زنم. از آن وقت هایی که کار خیط شده و من مرددم بین دعا کردن و از تو خجالت کشیدن و دعا نکردن و از استرس تا مرز جان دادن رفتن.خدایا ممنون که بدون این که به رویم بیاوری به حرف هایم گوش می دهی. ممنون که حتی وقتی خیلی اوضاع خراب است و رویم نمی شود مستق
+ امروز مادرم گفته ناهار درست نکنید، ظهر با بابام میاره برامون :)
- ایول دمت گرم امین
x حوالی ساعت 12، صدای زنگ به گوش می رسه. می رم دم در و با پدر و مادر امین مواجه می شم که غذا رو داخل سبدی تحویلم می دن و می رن، بعد از تشکر و تعارف میرم داخل انبار و سبد رو در اختیار امین می ذارم
+ بچه ها بفرمایید
- [اواسط غذا خوردن] : امین دستتون درد نکنه، از مادر هم خیلی تشکر کن
- [بعد از خوردن غذا] : امین آدی خیلی ممنون، حسابی از مادر تشکر کن
- [موقع شستن ظرفا] : امین آدی خ
از عکاسان محترم دعوت به عمل می آوریم 
عکس های زیبای خود را برای ما بفرستید
ودر سایت در بخش گروه رسانه ای اورانوس با نام خودتان مشاهده کنید 
ضمنا عکس های با کیفیت و مورد تایید گروه نظارت نمایش داده خواهم شد.
زمان ارسال از ابتدای اسفند ماه 
نکته: عکس های مرتبط با گردشگری و کشور های خارجی و شرکت های  هواپیمایی در بخش ویژه گذاشته خواهد شد و بهترین ها از طرف ما خریده خواهد شد
راه های ارتباطی اعلام میگردد.
امشب خیلی برنامه تلویزیون بهم چسبید و همه ی این الطاف رو مدیون پدر بزرگوارمم
اگر درست گفته باشم مسافران کهکشان (اگر اشتباه بود چک میکنم )
حرف هایی نجومی و اکثر سوالات در مورد مریخ و زندگی درمریخ بود 
نکته ی حائز اهمیت برای من اینجاش بود که:
من نمیدونستم زندگی تو مریخ باعث پوکی استخوان ها میشه ، کمی هم بطوری که اصلا محسوس نیست تغییر قد و اندازه داری :))

ممنون از خانم دکتر انسیه عرفانی :)
ممنون از شبکه چهارم سیما :)

"از کرخه تا راین"یکی از فیلم‌های محبوب همسالان نسل من است.
شاید یکی از فراموش نشدنی‌ترین دیالوگ‌های آن آنجاست که نوذر (بسیجی بریده از انقلاب و متقاضی پناهندگی از کشور بیگانه) سیلی به صورت سعید (قهرمان بسیجی داستان) می‌زند و می‌گوید: "دیگه شاید نبینمت."
چندی قبل معاون محترم آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به این موضوع که ایران رتبه دوم فرار مغزها در جهان را داراست، گفت: 
"سالانه، ۱۵۰ تا ۱۸۰ هزار متخصص تحصیلکرده از کشور مهاجرت می‌کنند و لازم اس
موسسه قرآنی شیفتگان وحی (امروز سه شنبه ۲۶آذر ) برگزارنمود.
گزارش مختصر  از نشست امروز با سرگروه های محترم طرح سفینه النجات
✅ تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم 
✅   فرمایشات ارزشمند سرکار خانم جواهری مدیریت محترم موسسه 
✅تبادل نظر وهم اندیشی پیرامون گسترش طرح سفینه النجات  با نام ویاد امام حسین «علیه السلام»
✅ در پایان از کلیه سرگروه های محترم  تقدیر و تشکر به عمل آمد.
با تشکر فراوان از تمامی سرگروه های عزیزکه توان خود را خالصانه در سبد اخلاص
سلام دوست عزیز
لازم میدونم در مورد این نظرتون چند نکته بگم
اول این که ممنون از اینکه نظر دادید و خیلی برام خوشایند بود
دوم اینکه بنده در این مدت به واسطه شغلم اینترنت داشتم ولی اجازه استفاده شخصی نداشتم و البته نمیخواستم استفاده کنم
سوم اینکه بله ، بعضی وقتا ادم به خود میاد و میفهمه که کم کاری رخ داده ولی طرف صحبت من کسی یا کسایی هست که اونام باید یه قدم بردارند تا من و امثال من احساس راحتی کنیم
چهارم اینکه الکی یهوویی زیاد هست غیر الکی و همیش
سلام
از نظر امن بودن و جاسوسی نبودن و ویروسی نبودن چطوره؟
ممنون ، بسیار مفید بود((محسن))
با سلام  و خدا قوت((دیدار))
خداراشکر تونستم نصب کنم.  ممنون از لطفتون.  مانا باشید. 

با سلام خدمت همکاران محترم
در مورد جاسوسی بودن یا نبودنش اطلاعی ندارم مگه من چی دارم که نگران از دست دادنش باشیم مهم برای من در دسترس بودن و سرعت بالایش می باشد همکاران در نصب و استفاده از این نرم افزار اختیار کامل دارند و این صرفا پیشنهادی بود
----------------------------------------------------
بیستمین پرسش مهر رئیس چمهور محترم چیست؟

سوال رئیس جمهور محترم به شرح زیر می باشد:

"آیا محیط مدرسه محیطی دلپذیر، شاد و بانشاط است؟
برای ما بنویسید که محیط با نشاط در مدرسه چگونه است و چه اقداماتی می توان انجام داد تا این محیط شاداب تر،دلپذیرتر و امن تر باشد و آن را بیشتر دوست داشته باشید؟"

ان شاالله که در این وب نوشت در پست های مختلف سعی خواهیم کرد تا از دیدگاه خودمان به این سوال جواب دهیم.بدیهی است که از بین نظرات بی شمار و سنجیده فرهنگی
مطلب خوبی بود ممنونم ((محمد))

جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: 15:15
توسط:فاتح - منطقه سیلاخور
استاد گرامی سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون. . از خداوند منان برای شما طول عمر با عزت خواستارم.

از اینکه توانسته ایم رضایت شما بزرگواران را جلب کنیم خدا را شاکریم
همکار محترم از اینکه نام شهر خود را نوشته اید صمیمانه سپاسگزارم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام و عرض احترام و خسته نباشید((اکبری))

سلاااااااام تااااابستووووون
کنکور۹۷ هم گذشت،دیگه مهم نیست نتیجه چی میشه، من بهش فکر نمیکنم، هر چی که بود گذشت، مهم اینه از تعطیلاتم استفاده کنم.
به قول بابام یا اینوری میشم یا اونوری، تهش مرگ که نیست:))
از مهر باید درس بخونم چه درس دانشگاه چه کنکور، پس باید از تعطیلاتم بهترین استفاده رو کنم:)
+ممنون از دعاهای همتون و ممنون واسه اینکه این چند ماه غرغرای منو تحمل کردید؛)

برنامه های هفته کتاب و کتابخوانینشست علمی با حضور امام جمعه محترم شهرستان معرفی کتب توسط امام جمعه محترمبازدید امام جمعه محترم و مدیریت محترم از کتابخانه مدرسهبازدید از کتابخانه آستان قدس شهرستان و ثبت نام چندی از طلاب در این کتابخانه 
سلام لطفا طریقه وارد کردن نمره صفر رابیان نمایید. باتشکرفراوان ((همکار -خوزستان))
با سلام خدمت همکار محترم
برای وارد کردن نمره صفر در صفحه کلید از اعداد همان صفر را می زنیم
همکار محترم از اینکه نام شهر خود را نوشته اید صمیمانه سپاسگزارم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 18:22
توسط:جواد

سلام جرا در صفحه انتخاب واحد روی یکی از دانش آموزان که کلییک می کنم error می ده وباز نمی کنه . فقط هم همین ی
سلام آقای سبحانی.آقای سبحانی فایل خام ورود نمرات برای سازمان فنی حرفه ای رو دارید؟ ((مریم سعیدی فر))
با سلام خدمت همکار محترم
از آرشیو مطالب وبلاگ مطلبی با عنوان((راهنمای دروس مهارتی کاردانش)) که در تاریخ 21 اردیبهشت 98 منتشر شده است را مطالعه فرمایید
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام و عرض خسته نباشید و قبولی طاعات و عبادات شما استاد ارجمند حناب آقای سبحانی
(( معاون اجرایی از شهر املش استان گیلان ))
اطلاعات کلی
بسمه تعالی
با عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات مدیریت محترم
به استحضار می رساند از تمام زحمات شما مدیر محترم اسبق که تلاش فراوان داشتید در زمینه فعال سازی این سایت و همچنین قراردادن تمام مطالب تازه و به روز که منجر به آگاه سازی شده بود از شما تقدیر و تشکر به عمل می آید و به عنوان سمت مدیریت مهندسی سایت های ساختمان سازی و نقشه کشی مهندسی قرار بگیرید. با تشکر فراوان از جناب آقای مهندس حسام الدین صمصامی
مدیریت جدید سایت منتظران ظهور
مدیران محترم مدارس ابتدایی توجه فرمایند:
آخرین آپدیت نرم افزار فرم الف توصیفی سربداران(1.0.0.30) در سایت قرار دارد همکاران محترم در بخش دانلود نرم افزار می توانند آخرین آپدیت نرم افزار را دریافت و استفاده نمایند این نرم افزار رایگان می باشد و به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان سبزوارو با هدف آسان سازی روند تکمیل فرم پیشرفت تحصیلی (فرم الف) طراحی و تولید ودر اختیار همکاران محترم قرار گرفته است
سلام به همه
ببخشید که یه مدت طولانی نبودم ...
یه سری مشکلات ... مسائل و ... دست به دست هم دادن که یه مدت نتونم خدمتتون برسم ...
بابت سر زدن به وبسایت هاتون هم شرمنده ام ... قول میدم بهتون سر میزنم ...
غرض از مزاحمت این بود که میخواستم یه وبسایت آموزشی رایگان خیلی خوب رو بهتون معرفی کنم.
یه سری آموزش های رایگان ... ویدیویی و هم چنین کیفیت آموزشی خوب

حتما یه سری به وبسایت آموزش 365 بزنید ...

پ.ن: راستی بابت لطفتون ممنون تقریبا از مهندس شدنم ( فارغ التحصیلی) ح
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد ، با حضور مسئولین محترم آموزش و پرورش ، دکتر کمرئی معاون محترم متوسطه وزارت آموزش و پرورش ، دکتر سلطانیان مدیر کل دفتر متوسطه ، دکتر اصلانی رئیس دفتر پژوهش سراهای دانش آموزی کشور ، مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین ، از این دانش آموز نمونه و نخبه تجلیل شد و جوایزی به وی اهدا گردید . این موفقیت چشمگیر را به کلیه کارکنان و دانش آموزان دبیرستان شاهد پسران تبریک عرض می کنیم.
مدیران محترم مدارس ابتدایی توجه فرمایند:
آخرین آپدیت نرم افزار فرم الف توصیفی سربداران(1.0.0.30) در سایت قرار دارد همکاران محترم در بخش دانلود نرم افزار می توانند آخرین آپدیت نرم افزار را دریافت و استفاده نمایند این نرم افزار رایگان می باشد و به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان سبزوارو با هدف آسان سازی روند تکمیل فرم پیشرفت تحصیلی (فرم الف) طراحی و تولید ودر اختیار همکاران محترم قرار گرفته است
کاندیدای خاوری حوزه تربت جام
آقایان مسئول و نمایندگان محترم!
توجه جدی به امور تولید و رونق اقتصادی و بهبود معیشت مردم، حتما باید در اولویت اول مسائل کشور باشد ولی عنایت داشته باشید که غفلت، سهل انگاری و عدم اختصاص وقت لازم در بررسی دقیق بودجه کافی برای آموزش و پرورش خیانت به اسلام، جمهوری اسلامی و استقلال فرهنگی ملت و کشور عزیزمان خواهد بود که آثار آن قابل حذف نخواهد بود.
[عکس 597×800]
مشاهده مطلب در کانال
کاندیدای خاوری حوزه تربت جام
آقایان مسئول و نمایندگان محترم!
توجه جدی به امور تولید و رونق اقتصادی و بهبود معیشت مردم، حتما باید در اولویت اول مسائل کشور باشد ولی عنایت داشته باشید که غفلت، سهل انگاری و عدم اختصاص وقت لازم در بررسی دقیق بودجه کافی برای آموزش و پرورش خیانت به اسلام، جمهوری اسلامی و استقلال فرهنگی ملت و کشور عزیزمان خواهد بود که آثار آن قابل حذف نخواهد بود.
[عکس 597×800]
مشاهده مطلب در کانال
مدیران محترم شهرستان ابهر
مستدعی است اسامی دانش آموزان بی بظاعت ، نیازمند ، بی سرپرست و بد سرپرست را با ذکرپایه تحصیلی  تا اوایل مهر ماه سال جاری به دفتر مجمع خیّرین مدرسه ساز واقع در محل قدیم ساختمان آموزش و پرورش - خیابان طالقانی جنوبی ارسال فرمایید .
این مجمع در نظر دارد درحدّ توان نیازهای آموزشی اعم از مالی ، کتب کمک آموزشی ، لوازم النحریر ، کیف و کفش ، این دانش آموزان را باکمک و حمایت خیّرین محترم بر آورده سازد ،بدیهی است تسریع و دقّت در
مدیران محترم شهرستان ابهر
مستدعی است اسامی دانش آموزان بی بضاعت ، نیازمند ، بی سرپرست و بد سرپرست را با ذکرپایه تحصیلی  تا اوایل مهر ماه سال جاری به دفتر مجمع خیّرین مدرسه ساز واقع در محل قدیم ساختمان آموزش و پرورش - خیابان طالقانی جنوبی ارسال فرمایید .
این مجمع در نظر دارد درحدّ توان نیازهای آموزشی اعم از مالی ، کتب کمک آموزشی ، لوازم النحریر ، کیف و کفش ، این دانش آموزان را باکمک و حمایت خیّرین محترم بر آورده سازد ،بدیهی است تسریع و دقّت در
به اطلاع اهالی محترم می رساند در راستای تامین امنیت محله کاج از شروع بکار نیروهای انتظامات محله تا پایان فروردین 98 جمعا 4 ماه گذشته است و شورا جهت پرداخت حقوق نیروها متکی به پرداخت شارژهای اهالی می باشد.
لذا از مدیران و اهالی محترم خواهشمند است در جمع آوری شارژ ها از قرار هرماه 20 هزارتومان برای هر واحد حداقل 80 هزار تومان بذل اقدام فرمایند.
به اطلاع اهالی محترم می رساند در راستای تامین امنیت محله کاج از شروع بکار نیروهای انتظامات محله تا پایان فروردین 98 جمعا 4 ماه گذشته است و شورا جهت پرداخت حقوق نیروها متکی به پرداخت شارژهای اهالی می باشد.
لذا از مدیران و اهالی محترم خواهشمند است در جمع آوری شارژ ها از قرار هرماه 20 هزارتومان برای هر واحد حداقل 80 هزار تومان بذل اقدام فرمایند.
خلاصه باید خوشبین بود.
خوبی وضعیت من اینه که از هر دو طرف منفعته.
روز زن از سمت آقای محترم (البته امسال داداشمم بهم هدیه ی روز زن داد)؛ و روز دختر هم از سمت خانواده و احتمالا مجددا آقای محترم هدیه می گیرم :|
منم فعلا پا رو پا انداختم و از هر دو طرف سود می کنم :]
+زنداداشم برام یه لیوان گل گلی، ازینا که خودش چای و دمنوش دم میاره گرفته. نمی دونم تزئینیه یا واقعا کار میکنه. فعلا دلم نیومده استفاده ش کنم.
+روز دختر مبارک دخترا :)
با حضور مسئولین ارشد شهرستان ، زمین چمن مصنوعی فوتسال روستا افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گفته امین ترک زاده دهیار روستا : این مجموعه با مشارکت دهیاری روستای سلیمان آباد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با اعتباری بالغ بر 4/000/000/000 ریال از محل درآمدهای محلی دهیاری و اعتبارات ماده 11 بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث و در آئینی با حضور مسئولین ارشد شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی از تلاش ها و همکاری آقایان حسن زاده بخشدار محترم بخش مرکزی،م
مراسم «سفره مهربانی» عصر دیروز (یکشنبه ۹۹٫۰۲٫۲۱) به همت مسئولین ستادی و تعدادی از برادران و خواهران محترم خادمیار آستان قدس رضوی محمودآباد و با حضور امام جمعه محترم محمودآباد، امام جمعه محترم سرخرود، فرماندار محترم محمودآباد، فرماندهان محترم سپاه پاسداران و نیروی انتظامی و سایر مسئولین شهری در مصلای شهرستان محمودآباد برگزار شد و در پایان این مراسم، ۶۰۰ فقره سبد کالا تحویل مسئولین کانون‌های محلی خادمیاری گردید تا بین نیازمندان محلات و
★پیام تشکر★
بدینوسیله از  مهندس عابدی معاون محترم استاندار، جناب اقای حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه محترم زیرکوه ، دکتر دهقانی رئیس شبکه علوم پزشکی استان  ، جناب اقای مهندس عربشاهی فرماندار محترم زیرکوه ، جناب اقای موهبتی مشاور اجرایی استانداری ،جناب اقای صفاجو بخشدار محترم شاسکوه ، جناب اقای دکتر ناصری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، مهندس رجبی ریاست اداره منابع طبیعی ، شورای شهرستان زیرکوه ، شورای بخش شاسکو ، مسئولین ادارات
بسمه تعالی
با عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات مدیریت محترم
به استحضار می رساند از تمام زحمات شما مدیر محترم اسبق که تلاش فراوان داشتید در زمینه فعال سازی این سایت و همچنین قراردادن تمام مطالب تازه و به روز که منجر به آگاه سازی شده بود از شما تقدیر و تشکر به عمل می آید و به عنوان سمت مدیریت مهندسی سایت های ساختمان سازی و نقشه کشی مهندسی قرار بگیرید. با تشکر فراوان از جناب آقای مهندس حسام الدین صمصامی
مدیریت جدید سایت منتظران ظهور
شاید خودمان مقصر این وضع شدیم
اگر شاکر بودیم« لأزیدَنّکُم» آیه قران هست، یعنی خدا هم نعمتها را فراوان میکرد
ناشکری کردیم و قدر ندانستیم
زیارت ممنون، صله رحم ممنوع، رو بوسی و حتی دست دادن با کسیکه بهشت زیر پای اوست هم ممنون....
خدایا  ما را به خودمان وا مگذار.....
باطلاع عموم مردم شریف استان البرز خصوصا مسئولین ادرارات، مؤسسات، امامان محترم مساجد، مسولین هیئات مذهبی و سایر اقشار محترم فعال در عرصه غدیر می رساند، بنیاد غدیر استان البرز آمادگی دارد اخبار و گزارش های فعالیت های شما را در سایت رسمی خود منتشر نماید.
گرازش های خود را از طریق شبکه های اجتماعی به شماره 09382441879 ارسال نمایید.
احتراما به اطلاع می رساند متاسفانه اخیرا شاهد افزایش
کشفیات مواد مخدر از زائرین عتبات عالیات عراق در مرزهای خروجی کشور و در
داخل خاک عراق بوده ایم که این موضوع به ویژه در داخل خاک عراق بازتاب
نامناسبی داشته و در شان زائرین و سفر معنوی اعتاب مقدسه نمی باشد. برابر
قوانین سخت گیرانه کشور عراق محاکم قضائی این کشور افراد را بابت همراه
داشتن چند گرم موادمخدر و یا حتی برخی داروهای خاص مانند متادن و ترامادول
به تحمل چند ماه زندان محکوم می نماین
چند روز قبل ترامپ در واکنش به بحران کرونا در آمریکا و معضل کمبود امکانات برای انجام تستهای آزمایشگاهی جملاتی گفت که واکنش اصحاب رسانه و شبکه‌های اجتماعی آن کشور را برانگیخت وی بیان کرد:
"دولت اوباما تصمیمی در خصوص تستهای آزمایشگاهی گرفته بود که برای آنچه ما در حال انجامش هستیم مضر بود.
بنابراین چند روز قبل ضمن لغو آن تصمیم روشی را جایگزین کردیم تا تستها به شکلی دقیق‌تر و سریعتر انجام پذیرند."
در خلال اپیدمی کرونا در کشور، هفته پیش فرمانده
بسم الله الرحمن الرحیم
به مورخه۲۶تیر ۱۳۹۸ | به مدد و همکاری و همراهی خیرین بزرگوار پرونده های که به شماره 13و14 در مرکز نیکو کاری بشری ثبت شده بود در مدتی که تحت پوشش مرکز بودن تمام مشکلاتشان اعم از بدهکاری ها و نیازهای روزانه و.. را به کمک شما خیرین محترم رفع کردیم و این دو خانواده محترم را تا توانمند سازی و احیا دوباره همراهی کردیم
این خدمات حاصل اعتماد شماست.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 11:30
توسط:صادق

با سلام خدمت استاد گرامیدو سوال داشتمسوال اول : دانش آموز از دهم تجربی به یازدهم ریاضی درخواست تغییر رشته داده است در سناد در خردادماه پایه بالاتر ثبت نام کردم و در منطقه هم تأیید شده است در کجا باید نمره وارد کنم ؟ چون در قسمت ورود نمره تغییر رشته از من نام کاربری و رمز می خواهد .سوال دوم :دانش آموزی که در پایه یازدهم تجربی به دوازدهم ریاضی تغییر رشته داده است باید چند درس را امتحان بدهدفیزیک 1 و 2 ، هندسه 1
اولین جشنواره کرفس فریدونشهر و افتتاح کارگاه بسته بندی گیاهان دارویی روز گذشته98.03.29 با حضور جناب آقای رحمانی مدیرکل محترم دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اصفهان، فرماندار محترم، بخشدار محترم و سایر مسئولین استان و شهرستان در محل روستای پشندگان  برگزار گردید.
سلام، ضمن عرض تبریک سال نو به شما و خانواده محترمتون، و عزرخواهی بابت تبریک نگفتن در وبلاگتون، به اطلاع شما وبلاگنویس های محترم میرسونم، به جهت بروزرسانی و سهولت در استفاده از وبسایت پرو وب پلاس، تمامی مطالب به مدت چند روز از دسترس خارج خواهد شد، 
اگر در طول این مدت سوالی براتون پیش اومد، از طریق منوی اصلی ، قسمت تماس با من، به صورت خصوصی پیام خودتون رو بفرستید، تا جوابتون رو ارسال کنم.
سال خوبی رو برای همه شما وبلاگنویس های محترم آرزومندم:)
بنا بر اعلام نهاد کتابخانه های عمومی کشور مبنی بر تعطیلی کتابخانه های عمومی سراسر کشور تا پایان سال 98، کتابخانه عمومی میرجعفری به علت شیوع کرونا تا پایان سال 98 تعطیل است. پس از پایان ایام تعطیلی خدمات کتابخانه از سر گرفته خواهد شد و اعضای محترم می توانند کتاب های امانتی خود را بدون هیچ مشکلی به کتابخانه برگردانند.
با توجه به دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با نظارت نمایندگانی از نهاد، کتابخانه عمومی میرجعفری ضدع
با سلام و احترام محضر اهالی محترم کوی کاج شیراز

به اطلاع اهالی محترم می رساند با هدف کسب آگاهی از نظرات ساکنین محترم محله در خصوص برنامه های در نظر گرفته شده  تعدادی از جوانان پرتلاش همکاری کننده با شورای محله با کمک فکری و اجرائی دانشگاه زند با ارائه کارت شناسایی محله (سبز رنگ) و همراه داشتن فرم های نظرسنجی از تاریخ 98/4/31 به درب منازل اهالی مراجعه می نمایند.
ضمنا قابل توجه است که نظرسنجی کنندگان کارت های تردد موقت خودروئی را نیز در ازائ دریا
با سلام و عرض ادب خدمت دانشجویان محترم
احتراماً با عنایت به شرایط کنونی کشور ناشی از شیوع بیماری کرونا و همچنین تصمیم معاونت آموزشی دانشگاه مبنی بر احتمال عدم برگزاری امتحانات پایان ترم و محاسبه نمره نهایی درس بر حسب فعالیت های کلاسی، حضور و غیاب، تحقیق، پروژه و.... به اطلاع می رساند حضور تمامی دانشجویان و مشارکت آنها در حین تدریس مجازی الزامی بوده و عدم حضور دانشجو (بیش از 2 جلسه غیبت) به منزله عدم حضور در جلسه امتحان و حذف درس تلقی می گردد
با سلام و تحیات

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی توسط آقای جواد روشن فر امروز پنجشنبه مورخه 21 شهریور 98 با حضور اساتید محترم سرکار خانم دکتر مصطفی پور ( استاد راهنما )
جناب آقای دکتر سعیدی و جناب آقای دکتر قادری ( داوران محترم) و سرکار خانم اسدالهی مسئول محترم تحصیلات تکمیلی و سرکار خانم مونا قادری ( نماینده محترم گروه تکنولوژی آموزشی ) برگزار گردید.
ادامه مطلب
به نام LGBTQIA

با نام جامعه عزیز و محترم LGBTQIA پست را شروع می کنم.

آقایون برگزار کننده انتخابات اسفند 98!

یادتان نرود در میان جامعه عزیز و محترم LGBTQIA ها

هستند افرادی که می توانند رای بدهند اما چون مسئولین کشور آزادی به این افراد نمی دهند 

قطعن رای این افراد را هم نخواهند داشت ...

رای بیشتری می خواهید:

روی آزادی LGBTQIA ها کار کنید ...

روی آزادی LGBTQIA ها کار نکنید،

قطعن رای تان هم کمتر خواهد بود ...

دیگر به خودتان بستگی دارد که چه کنید؟!
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 17:52
توسط:احمدرضا
دست شما درد نکنه .من تا حالا نظری کار نکرده بوده بودم. ولی این جضور شما است که به ما قدرت میده توی هر بخشی واردبشیم .چون نیروهای با تجربه ای مثل شما حضور دارند.مطلب کامل بود. لطف کنید شرایط قبولی در دروس نهایی و تک ماده رو هم توضیح بدهید.مثلا دانش آموز نمره پایانی روشده 6.25 و نمره سالانه رو شده 12.75 وآیا می تونه تک ماده بزنه یا نه اصلا قبول هستش یا نه

با سلام وخسته نباشید((پارس آباد))اگه میشه شرایط تبصره

سلام به همه دوستان عزیز 
بر آن شدم در این سه روز منتهی به میلاد امام علی (ع) (۱۳ رجب) بمدت سه روز حدیث کساء را 
بخوانیم برای سلامتی و طول عمر کادر درمان و پرستاران و بهیاران و پزشکان و دانشجویان رشته های پزشکی و پرستاری و بهیاری و مددکاری و کلا دلسوزان این روزهای ایران و  بیماران
سراسر کشور و از خداوند منان بخواهیم بیماری کرونا رو از سر این ملت دور کند و بیماران و عوامل و کادر درمان را حفظ کند ایشالا
دوستانی که میخوان شرکت کنند در این طرح زیر
باسلام.
با توجه به اهداف موسسه قرآنی شیفتگان وحی نسبت به گسترش فعالیت‌های قرآنی وفرهنگی ومعارف اسلامی، ، باهمکاری شما خیرین محترم  ودلسوزان فرهنگ اسلامی درصدد جنبشی وحدت آفرین  درجهت خرید مسکن وتامین هزینه آن، به ویژه  در دیگر مناطق که از نعمت چنین مؤسساتی بی بهره اند...می باشیم. 
دراین راستا به کمک خیرین محترم و اقوال داده شده، ان شاءالله 
تا یکی، دوماه آینده حدودا  100میلیون تومان دراختیار خواهیم داشت،
پس ازشوری و بحث وبررسی همه جانبه ی
به اطلاع همکاران محترم می رساند، شرکت مهارت پیشه گان خلاق زریاد با همکاری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور، مرکز بررسی های راهبردی فضای سایبر و معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش نسبت به برگزاری دوره آموزشی با مشخصات زیر اقدام می نماید:    عنوان دوره: نقشه راه کارآفرینی و ایجاد و مدیریت کسب و کارهای کوچک     کد دوره: ۹۱۷۰۶۳۴۱    ساعت آموزشی: ۳۰ ساعت    شرکت کنندگان: کلیه کارکنان محترم وزارت آموزش و پرورش اعم از نیروهای آموزش

علیرضا مختارپور هشدار داد؛
عواقب قطعی و جبران‌ناپذیر عدم توجه به بودجۀ موردنیاز کتابخانه‌های عمومی

دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با انتقاد از نظام بودجه ریزی در کشور و مغفول ماندن حوزه فرهنگ، گفت: اگر دولت محترم و مجلس محترم، به بودجه کتابخانه های عمومی بی توجهی کنند، سال آینده هزار کتابخانه عمومی در معرض تعطیلی قرار می گیرد؛ زلزله و سیل و آوار نتوانست چنین آسیبی بزند که تصمیم گیری های غیر دقیق خواهد زد.
ادامه مطلب

ثبت یک روز تاریخی و نمایش اتحاد بی سابقه جامعه کونگ فو کشور در چهاردهم مرداد ماه نود و هشت .برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کونگ فو کشور با حضور کاندیداهای محترم برگزار گردید و از چهل و دو رای ماخوذه،دکتر حیدری موفق به کسب چهل و یک رای اعتماد گردید و با اقتدار برای چهار سال دوم به عنوان رییس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی کشور انتخاب شدند و امید و آرامش به جامعه کونگ فو بازگشت. این موفقیت و پیروزی را به جناب دکتر حیدری و جامعه کونگ فو تبریک
ضمن عرض سلام حضور همکاران گرامی، بدینوسیله به استحضار می رساند اولین تدریس مجازی مباحث مربوط به کاروفناوری، توسط سرکار خانم بیات سرگروه محترم ناحیه ۲، با موضوع طرح درس نویسی در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۱ ساعت ۲۱ برگزار خواهد شد از شما همکاران محترم خواهشمندیم ضمن اعلام آدرس گروه استانی برای همکاران خود در مناطق و نواحی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشید. آدرس گروه استانی:
technologykermanshah@
الحمدالله رب العالمین ویزای اربعین هم برداشته شد توسط دولت محترم عراق . البته فعلا فقط مخصوص زائرین محترم ابران هست . و زائرین مهاجر افغانستانی که مقیم ابران هستند فعلا از این دسته مستثنا هستند. ان شاالله خود حضرت ارباب حسین ع کارشون رو راه بندازه . 
انشاالله تمام تصحیلات ایرانیا برای مهاجرین عزیز فراهم بشه . 
الحمدالله رب العالمین ویزای اربعین هم برداشته شد توسط دولت محترم عراق . البته فعلا فقط مخصوص زائرین محترم ابران هست . و زائرین مهاجر افغانستانی که مقیم ابران هستند فعلا از این دسته مستثنا هستند. ان شاالله خود حضرت ارباب حسین ع کارشون رو راه بندازه . 
انشاالله تمام تصحیلات ایرانیا برای مهاجرین عزیز فراهم بشه . 
بانظر لطف وعنایت خداوند باری تعالی وکمکهای خیرین محترم بالاخص مربیان عزیز امروز ۹۸/۱۲/۲۸ سند تک برگی مسکن خریداری شده به نام موسسه قرآنی شیفتگان وحی بدست موسسه رسید این هم تصویری از سند مالکیت موسسه قرآنی شیفتگان وحی
امیدواریم به زودی الباقی قرض ها و اقساط وام های دریافتی نیز توسط خیرین محترم برآورده شود.
آدرس:خیابان امام خمینی«ره» کوچه ۵۰ (جنب اداره کل مالیات ) کوچه شماره۲۳پلاک۲۴ (کیوانفر۲۶)تلفن ۳۶۶۳۸۰۸۶ / ۳۶۶۳۸۵۴۶
سلام. اصلاحیه نرم افزار دستیار معاون اجرایی اقای خسروی فر نرسیده ( مشکل نگارش 16.2 که پیام تااریخ سیستم درست نیست میداد)  ((حسین))

با سلام خدمت همکار محترم
متاسفانه بیش از یک هفته می باشد که در تلگرام به ایشان پیام داده ام تا این لحظه انلاین نشده اند شماره تلفنی هم از ایشان ندارم امیدوارم نگرانی خاصی نباشد اگر همکارانی از ایشان خبری دارند سلام من و همکاران را  به ایشان برسانید و ما را از نگرانی در بیاورید
برای استفاده از این نگارش از روشی که د
با پسرش وارد نانوایی می شود :
نونوا : ... [ مشغول در آوردن نون سنگگ از تنور ]او : ... [ مشغول در آوردن کارت های بانکی ]
نونوا : ... [ دو عدد نان بر روی این (نمی دونم چیه اسمش) می اندازد ]
او : ... [ مشغول بر انداز کردن کارت ها ]
نونوا : چند تا می خوای ؟!
او : ... بذار ببینم چقدر پول دارم تو کارتم ؟
نونوا : ...
او : [ به اندازه سه عدد نان کارت می کشد ، کارت اول موجودی ندارد ]
نونوا : ...
او : [ کارت دوم هم ندارد و کارت سوم به اندازه یک عدد نان موجودی دارد ] می گوید یکی برداشتم !
ن
با سلام خدمت اعضای محترم خانواده برتر
از کسانی که تجربه مشابه من رو داشتند یا این که دندانپزشک هستند ممنون میشم که نظرات شون رو بیان کنند. 
راستش من چهار تا از دندون های پایینم جرم زیادی گرفته به طوری که این جرم ها به صورت یه رسوب خیلی سخت در اومده که با مسواک از بین نمیره، بخصوص پشت دندون هام وضعیت بدتری داره. این رسوب ها باعث شده که لثه هام ملتهب بشه و موقع مسواک زدن یا بعضی مواقع با یه فشار ناچیز خونی میشه. از اون طرف این جرم ها باعث شده لثه ه
1. نامه راجع به لایحه بودجه
2. نامه نخست به رئیس محترم جمهور
3. نامه به رئیس محترم مجلس دربارۀ تعارض منافع عمومی و خصوصی پزشکان
4. نامه دوم به رئیس محترم جمهور (نامه تبیینی مربوط به مورد 2) دربارۀ راهکارهای کوتاه و میان مدت دربارۀ بهبود محیط کسب و کار
بسم الله الرحمن الرحیم
 پدر و مادرعزیزم خیلی دوستتان دارم ولی بداخلاقی و بدخویی شما باعث نابودی بنیان مقدس خانواده می شود ، اگر خداوند کوچکترین نظری بر ما نداشت و دیگر بد خوییتان را تحمل نمی کردم فقط خودش میداند چه بلایی به سرمان می آمد خدایی نکرده؛ همانا خداوند بزرگ فرموده است که اگر او را فراموش کنید و[ به بی احترامی و رعایت نکردن حق و حقوق اعضای خانواده و همه انسانها] ادامه بدهید اوهم شمارا فراموش میکند[ به دست شیاطین می سپارد] پس لطفا موا
انا الله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر رحلت نماینده محترم شهرستان نطنز در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر صفاری نطنزی را به عموم مردم و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کنیم و برای آن مرحوم سفر کرده غفران و رحمت الهی را مسئلت داریم.
طبق قانون اساسی و مطابق با عرف هر ساله، ریاست محترم جمهوری امروز لایحه بودجه سالانه کل کشور در سال 99 را که ریز جزئیات درآمدها و هزینه‌های سال آینده دولت در آن گنجانده شده است، برای بررسی و تصویب به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده است؛ اما یکی از مهم‌ترین بخش‌های این لایحه بخصوص برای بخش‌های مختلف صنعت گردشگری ایران، عوارض خروج از کشور در سال 1399 است.

طبق لایحه بودجه 1399، عوارض خروج از کشور برای سفر اول هر مسافر ایرانی به خارج از کش
با سلام جناب آقای نادر سبحانی((لطفی))
با تشکر از مطالب ارزشمندتان
سوالی که از خدمت شما دارم اینست که دانش آموزان تغییر رشته از نظری به کاردانش نمرات آنها هنوز در سامانه امین ثبت نشده و ناقص نشان می دهد به چه صورت باید درست شود . فقط خطای نمره درس الزامات را می دهد. ممنون از شما اگر پاسخ بدهید.
با سلام خدمت همکار محترم
سامانه امین و دانا برای تغییر رشته نظری به کاردانش یا برعکس مشکلی ندارند و در مورد درس الزامات نمره این درس باید از منوی دروس پود
اینجا دختری است که حتی توی کوچه پس کوچه های ذهنش به تو که می رسد دلش گرم می شود...انگار به یک تکیه گاه امن رسیده باشد...یک پناه گاه امن و محکم....ممنون....ممنون...برای تمام روزهایی که آغوشت شد حائل بین من و درد....من و سختی....من و تلخی....نگذاشتی اب توی دل م تکان بخورد....وقت هایی که تلخ بودم و از زمین و زمان طلبکار تو بودی که با سنگ صبور بودن ت،با آرامش ت آرامم کردی....برای وقت هایی که دنیای م به آخر رسید...تو بودی که من را برداشتی و گذاشتی وسط گود و گفتی ادام
اگه زیاد تقدیمی نمیزارم میانه،ى مشکلاتى ھس ک نمیشه خیلی سارانگھھھھھ

اینم تقدیم ب پیشول و سحرو آرمیا
سحر
 میانه وبت کم میام
پیشول
بابت قالب ممنون
لیندا
خیلی ممنون ک ھستى
خشمزھ
ممنون ک منو دوستت میدونى
جیسوک
فایتینگ نامید نشو
شادى
خعلى مھربونى  بوج
و 
بقیتون
سسسسارانگھھھھھھ
بوس بوس

تھ تھ*
یاسى خعلى دوستتون داره ھا^*منم دوستون دارم آرمیاى گل س**ى
البته ن ب اندازه یاسى

ھانیو نگفتم
خعلى بھم کمک کردى^^بوج
مامی
عاشقتم
مانى ،نورا،ملى و،،،،ساراند

یادوارۀ 39 شهید تعزیه خوان استان اصفهان ( اولین یادوارۀ استانی و دومین یادوارۀ شهرستانی ) در روز جمعه ( 1 شهریور ماه 98 )، در محل تالار فرهنگی شهرداری دولت آباد، توسط سپاه و بسیج هنرمندان شهرستان برگزار شد.در این مراسم _ که ذاکران و خادمان حسینی (ع) از شهرستانهای مختلف استان، و نیز ائمه محترم جمعه و مسئولین محترم شهرستانی و استانی، در آن حضور داشتند _، نمایندۀ محترم شهرستان، جناب آقای حاجی و نیز سردار فدا، رئیس محترم سپاه اصفهان به ایراد سخن پر
باسلام.
با توجه به اهداف موسسه قرآنی شیفتگان وحی نسبت به گسترش فعالیت‌های قرآنی وفرهنگی ومعارف اسلامی، ، باهمکاری شما خیرین محترم  ودلسوزان فرهنگ اسلامی درصدد جنبشی وحدت آفرین  درجهت خرید مسکن وتامین هزینه آن، به ویژه  در دیگر مناطق که از نعمت چنین مؤسساتی بی بهره اند...می باشیم. 

دراین راستا به کمک خیرین محترم و اقوال داده شده، ان شاءالله 
تا یکی، دوماه آینده حدودا  100میلیون تومان دراختیار خواهیم داشت،
پس ازشوری و بحث وبررسی همه جانبه
با سلام و تبریک سال نو و آرزوی سلامتی روزهای خوش ((شاهد-آذرشهر))
انشالله امسال هم یاری گر ما باشین و خداوند بهترین روزهای خوش رو براتون رقم بزنه
من کل تعطیلات عید با دل شوره واحدهای مانده دانش آموزانی که تغییر رشته داشته اند و الان دوازدهم هستند رو داشتم  همش تو فکر اینم که نکنه فقط من این مشکل رو دارم چون هیچ کس حداقل تو منطقه ما دارای این مشکل نیست 
با سلام خدمت همکار محترم
این مشکل سراسری می باشد و در نگارش جدید هم فکری برای این مورد هنوز نشد
چند روزی است که اختلالاتی در اینترنت سراسری بوجود آمده است و دسترسی به سایتها غیر ممکن و سخت شده است کلا به سایت بلاگفا دسترسی ندارم و از سوالات این بی اطلاعم فعلا این سایت بلاگ در دسترس می باشد امید است به زودی مشکلات ایجاد  شده رفع گردد تا بتوانیم بیشتر در اختیار همکاران باشیم
--------------------------------------------------------------------------------------------------
سللم و وقت بخیر استاد گرامی از اینکه مار را با حوصله و صبر راهنمایی می کنید بیسار س
بخشنامه ارسال شده 
با شماره۳۸۰۰/۴۹۱۵۸/۵۰۴۳
مورخ ۹۷/۱۰/۱۰
باسلام خدمت همکاران گرامی
با توجه به ضرورت و هماهنگی اداره مشاوره با کارشناسان محترم شهرستان/مناطق/ناحیه، به همین منظور گردهمایی در روز یکشنبه مورخ۹۷/۱۰/۱۶ در هتل آسمان ،بلوار جمهوری روبروی دانشکده فنی حرفه ای برگزار میگردد ،لذا متقضی است کارشناسان محترم گزارش از عملکرد خود همراه داشته باشند در فرصت داده شده ارائه نمایید.
در ضمن بخشنامه در اولین فرصت (چهارشنبه) ارسال میگردد.
باتشکر
سلام  . 
خب ، همونطور که خیلیاتون میدونین و در اخبارها هم میگن ، چند روز دیگه رتبه ها میاد و سوای از استرس بدی که داره ، خیلی ها درگیر انتخاب رشته میشن و من هم از این قاعده مستثنا نیستم . اما خب هیچ نظری در رابطه با رتبه کنکور ندارم ، چون کنکور عجیب و غریبی بود و اصلن نمیدونم چند میشم . من رشته ام تجربی بوده و الان به شدت به کمک کسانی که در این رشته بودن و در رشته های دیگه بودن نیاز دارم و میخوام بدونم انتخاب رشته چجوری هست ؟
کارنامه سبز چیه و کاربر
به مناسبت روز جهانی معلولین و با همت خیر محترم حاج ناصر مهدوی مراسم بزرگداشتی جهت تکریم معلولین گرانقدر شهرستان با حضور آقای یزدانی رئیس محترم اداره بهزیستی، آقای عباسی معاون محترم فرماندار، آقای اصغریان رئیس محترم اداره آموزش و پرورش و تنی چند از مسئولین و بزرگان استانی در هتل شهریار قائمشهر همراه با برنامه های متنوع از جمله اجرای موسیقی و همچنین ایراد سخنرانی از سوی آقای یزدانی برگزار گردید.

ادامه مطلب
آموزگارم، تو باغبانیمی پرورانی بذر وجود، با مهربانیبا درس هایت دیو جهالت از من گریزداندرزهایت، بهر وجودم، شد پاسبانیمن غرقه بودم در بحر غفلتدستم گرفتی ای ناجی من،من همچو قایق، تو بادبانیبر خوان دانش من میهمانمتو ای معلم، خود میزبانیکار تو باشد، ارشاد انسانهمکار خوب پیغمبرانیسلام . دوستان عزیز.روز معلم به تمام معلم های زحمت کش این سرزمین تبریک می گویم . ان شاء الله که با تدریستان مایه پیشرفت ما و کشور عزیزمان شوید❤️️❤️️این وبلاگ از ای
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 10:57
توسط:صادق
با سلامببخشید پیرو مسئله انتقال دانش آموز پایه هفتمدانش آموز پایه هفتم مدارس تیزهوشان می باشد که مدیر آن مدرسه درخواست انتقال به مدرسه ما داده است و مدیر مدرسه ما هم این درخواست را پذیرفته است حال با اینکه این دانش آموز یک امتحان دیگر در آن مدرسه دارد من در این مدرسه باید چه کاری را انجام بدهم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر صادق از تنکابن

با سلام خدمت همکار محترم
نقل و انتقال دانش آموز تا یکماه
ضمن عرض سلام و خیر مقدم وخوش آمد گویی خدمت بازدیدکنندگان محترم وبلاگ استحضار میرسانم این وبلاگ در جهت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت راه اندازی گردیده است. امید هست که با نوشتن هر چند اندک از وصایا ،یاد و خاطره شهدای عزیز و گرانقدر را زنده نگه داریم. یاد همه ی شهیدان عزیز کشور ما گرامی باد به ویژه آنان که بدون نام ونشان وسنگ قبری، گمنام در دل این خاک آرمیده اند درود وصلوات خداوند بر آنان بادبا تشکر از شما : مدیریت وبلاگ
در حالیکه حتی اگر آمار رسمی ابتلای بیماران به کرونا را صحیح در نظر بگیریم، هنوز اپیدمی به طور کامل مهار نشده و دولت، مردم و به ویژه کادر پزشکی باید خود را برای موجهای بعدی و چه بسا سنگین تربیماری آماده کنند مرور وقایع این مدت و رفع نواقص قبلی ضروری است. 
چند روز قبل معاون محترم علمی رئیس جمهور گفت:
"ایران برای مقابله با ویروس کرونا نیازمند واردات تجهیزات نیست و تمامی نیاز کشور در داخل تامین می‌شود."
چند روز بعد از آن نیز رئیس جمهور محترم گفت ک
پائو پائو پائو

قُد قُد قُد ... بَد بَد بَد ... قُد قُد قُد ... بَد بَد بَد

لِک لِک لِک ... دو دو دو ... دا دا دا ... لِک لِک لِک ... دو دو دو ... دا دا دا ...

45 دقیقه همین ها که بالاتر نوشتم، توی گوشم تکرار میشد، به اضافه یه سری اصوات دیگه که قابلیت تبدیل شدن به حروف و کلمه رو نداشتن.

45 دقیقه زل زده بودم به اعماق چشمهام توی آینه بالای سرم و خدا رو شکر میکردم، فکر دیگه ای تو سرم نبود.

البته دروغ چرا بعضی وقتها هم توی دلم، مسئول محترم دستگاه رو مورد عنای
ممنون بابت دعوت سپید جان
خب ۲۰ سال آینده
من ۴۶ ساله 
در شرف بازنشستگی اگر تا ۶ سال اینده بمونم تو این شغل
اگر نه احتمالا در کشور دیگه ای مشغول فعالیت در حوزه طراحی وب هستم
خب زندگی ارومی که مطمئنا ندارم چون تمایلی ندارم
اما حتما در سال چند مسافرت خوب برای دیدن اثار تاریخی داخل برنامه باشه
و هزاران ایده انجام نشده برای ۲۰ سال بعد از ۴۶ سالگی
منم دعوت میکنم از 
آساره و علی و مهدی
آدرس کانال درس کاربرد فناوری 3 در ادامه آمده است:
https://ble.ir/fanavari03

این کانال برای درس کاربرد فناوری ۳  ایجاد شده و محتوای درسی در آن قرار داده شده است.لطفا لینک کانال را بین همکلاسی های خود اشتراک بگذارید تا عضو این کانال شوند

در رابطه با نحوه انجام تمارین و پروژه ها، با توجه به اینکه دانشجویان محترم، پیش از این، از سایت دانشگاه استفاده می کردند، اما دانشگاه دریافت نمره، و پیشرفت کار کلاسی، را تنها از طریق دریافت بازخورد از دانشجو مجاز می د
یه روزهایی هست 
وقتی اسمون ابی رو نگاه میکنی همراه با ابرهای سفید و پنبه ای 
دلت میخواد میون این اسمون پرواز کنی و نفس عمیق بکشی 
با یه لبخند بزرگ وجود سرشار از نشاط خودتو نشون بدی
خلاصه دلت میخواد جیغ بزنی، بپری و این شادی رو با عالم و ادم قسمت کنی:)
یه روزهایی هم هست آسمون همون آسمونه
با همون ابرهای پنبه ای کوچولو کوچولو
ولی نه پای پریدن داری
نه پر پرواز
دیگه حتی یدونه تاپ تاپ قلبتم برات میشه یه کار سخت
ولی رفیق 
قسم به همون آسمون
قسم به  قلب
همانطور که می دانیم و تقریبا همه افراد جامعه درگیر آن هستند؛ بسیاری از اتفاقات و حتی جهت گیری فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و بعضا مذهبی بر اساس فضاسازی در بستر شبکه ها و پیام رسان های اجتماعی عموما تلگرام، اینستاگرام و توییتر در کشور ایجاد می شود.از قضیه قتل طلبه همدانی و حادثه تروریستی مجلس و رژه اهواز گرفته تا دختر آبی و امروز هم اغتشاشات لردگان.در کجای دنیا این حد افسارگسیختگی فضای مجازی دیده می شود؟ کجا می بینیم آنچه باعث ایجاد ناامنی در
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: 13:19
توسط:علی حبیبی
با سلام و تشکرجناب سبحانی گرامیمسئول طرح نظارت کشور هستم خواستم از تهیه فایل راهنمای طرح نظار ت جامع از شما قدر دانی کنم . موید باشید .

با سلام خدمت همکار محترم
از اینکه همکارانی از سطح وزارت مهمان گرانقدر این وبلاگ هستند مایه افتخار ما هست و از اینکه توانسته ایم اعتماد همکاران را جلب نماییم خدا را شاکریم برای شما و همه همکاران آرزوی موفقیت و کامیابی دارم
-------------------------------------------------------------------------
یکی که خیلی برام عزیزه گفته بود:هیچ وقت نفهمیدم چقدر دوستم داره...خواستم بهت بگم..رفیق این تویی که دوست دارم هامو نمیبینی...که ندیدی تمام این مدت دست و پا زدنام به خاطر وجود همچون تو هایی بود... من آدم ضعیفی ام...اونقدر ضعیف که حتی نیومدم توی وبلاگت تا اینو بهت بگم...از ترس حرفت بعد این...اومدم اینجا نشستم و بدون هیچ دلهره ای زل زدم به ساعت های باقی مونده تا حذف شدن چیزی که ی روزی عزیز دردونم بوده...
(ایمیلت رو دارم رفیق...گه گاهی منتظرم باش...)
رفتنم شده
سلام.وقتتون بخیر استاد بزرگوار..میخواستم ببینم برای انتخاب واحد کاردانش وفنی برای دی ماه جیکار باید بکنم؟ممنونماز لطفتون ((مومنه))

با سلام خدمت همکار محترم
فعلا دانش آموزانی که واحد مانده هستند و تمایل دارند در مدرسه شما برای دیماه امتحان دهند انتخاب واحد دستی از روی آخرین کارنامه کلی انجام دهید مطلب دیماه در آرشیو بلاگفا می باشد که فعلا دسترسی به آن ندارم به محض رفع مشکلات اینترنت مطلب مربوطه را منتشر خواهم کرد
----------------------------------------------
❤️‌‌‎‌کمپین مهر ماندگار ❤️
0⃣0⃣3⃣ سهم هزار تومانی
❇️عید نوروز امسال با دیگر سالها متفاوت است
❇️اکثر کسب و کارها تعطیل شده فشار حداکثری بر دوش خانواده‌های بی بضاعت وکم برخوردار است
با خرید 1⃣ یا چند سهم از کمپین مهر ماندگار تا عید نوروز در شادی خانواده های نیاز مند شریک باشیم
شماره کارت واریز وجه
5892101194083511
♦️بانک سپه بنام موسسه خیریه مردم نهاد شهید هاشمی نژاد خاوری های خراسان
✳️به دنبال خدا نگرد خدا در بیابانهای خالی از
انسان ن
با سلام وخسته نباشید چگونه عکس دانش اموزان را از سناد به امین ارسال نمایم((مجتبی))

با سلام خدمت همکار محترم
برای انتقال صرفا تصاویر از سناد به امین متاسفانه گزینه ای خاص مثل دانا در نظر گرفته نشده است و باید دریافت اطلاعات از سناد شود و برای دریافت باید کلیه تیکهای زده شده برداشته شود
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام و خدا قوت خدمت مهندس عزیز ببخشید من اسکریپ رو اجرا میکنم ولی متاسفانه بازم در زمان بستن ض
با سلام خدمت دانشجویان محترم
ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای تمام دانشجویان  و خانواده های محترمشان، به اطلاع می رساند کلاس های درس اینجانب مطابق با زمان بندی اعلام شده از سوی دانشگاه در هنگام انتخاب واحد،  راس ساعت در بستر فضای مجازی به صورت آنلاین  برگزار می گردد. لذا حضور دانشجویان محترم الزامی می باشد.
همچنین دانشجویان محترم درس برنامه نویسی پیشرفته 1 که پیش از این به دلیل به حدنصاب نرسیدن تعداد نفرات، کلاسشان با کلاس درس برنامه
صنایع لاستیک سازی اطلس در سال  1359 با هدف فعالیت در زمینه تولید انواع  قطعات لاستیک و پلاستیک به مدیریت آقای حسین زاهدی تأسیس گردید.این واحد با بهره گیری از تکنولوژی نوین ، تجهیزات پیشرفته ، تنوع بیش از 60000 نوع قالب همچنین به کار گیری متخصصین مجرب در زمینه صنایع لاستیک سازی کشور گامی مؤثر در جهت پیشرفت صنعت کشور برداشته و بستری را فراهم آورده است که فرآورده های طراحی و تولید شده خود را با سرعت و کیفیت بالا در اختیار متقاضیان محترم قرار دهد.
ف
صعود شیر بچه های تبریز به مسابقات لیگ برتر فوتبال زیر ۱۷ سال کشورراهیان عاشورا تبریز 4⃣ولایت اهواز 2⃣مرحله نهایی مسابقات فوتبال زیر ۱۷ سال کشور که به میزبانی مقاومت تهران برگزار شد و در نهایت تیم های خلیج فارس شیراز و راهیان عاشورا تبریز ضمن صعود به شش تیم برتر ایران جواز حضور در مسابقات کشوری سال آتی را کسب کردند.⭕️تبریک به ریاست محترم هیات فوتبال استان جناب آقای حاج جواد ششگلانی و عوامل اجرایی و جامعه ورزش استان و پیشکسوتان فوتبال و با

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محتوا